Ze začátku se vás budou ptát „Proč to děláš ?“. Později se vás budou ptát „Jak jsi to udělal ?“

Alenka nezažila zrovna moc šťastné dětství a proto se její život podle toho ubíral. Měla spoustu špatných vnitřních nastavení a programů, skoro jako každý a ty se jí v dospělosti pořádně ukazovali.

Jenže ona si to uvědomovala a začala na sobě pracovat. Nelíbili se jí vzorce, které v sobě nosila a tak se začala o toto téma více zajímat.

Navštívila spoustu placených kurzů, seminářů rozvoje, rodinné konstelace, kineziologii, osobního kouče, nakoupila si online programy. Vyzkoušela různé techniky, různé druhy meditací, poznala šamany, duchovní učitele vzdělávala se a četla. Chtěla se tomuto tématu věnovat na plno a proto tomu věnovala svou plnou pozornost.

Svůj volný čas obětovala této práci, protože ji maximálně naplňovala, přesto že její vrstevníci trávili čas v nějaké společnosti na zábavě, venku nebo třeba koukali na tv.

Nastal čas kdy si řekla, že cítí obrovskou změnu. Díky své proměně a práci na sobě zjistila a pochopila kdo je a proč je tady. Cítila to jako svůj úkol, teď když pomohla sobě, pomoci najít tu vnitřní sílu a odvahu i jiným a šířit to dál.❤

Jenže měla dilema. Měla 2 možnosti.🤔

🤦‍♀️ 1. Mohla se tomuto tématu věnovat jen ve volném čase. A upřímně toho času moc nebylo. Práce, dítě, partner, povinnosti, učení s dětmi, vaření, uklízení a o času pro sebe ani nemluvím. Práce jí sice bavila, i když tam byla od rána do večera, ale věděla že touží dělat něco jiného. Pracovat s lidmi. Jezdit na přednášky, motivovat, koučovat. Plánovat jednodenní nebo klidně i víkendové pobyty. Ukazovat lidem jak v sobě objevit klid, harmonii, lásku. Jak v sobě rozpustit ty staré a omezující programy, kterými se stejně jen sami ničíme. Proč a jak pracovat na zdravé sebelásce. Přála si, aby lidé na sobě pracovali, protože věděla, že právě nedostatek sebelásky a vnitřního zranění v lidech vyvolává zlo. Jaký by byl svět kdyby se každý miloval ?….

A pak přišli ti, kteří ji od toho začali odrazovat.
Vůbec o ní nic nevěděli dokonce ji neznali ani osobně. Začali jí říkat, že na to nemá, že se tomu přece nemůže věnovat na plno. To v tom chceš dělat kariéru ? To je cesta do pekla 🙏 A co prý jsi jako dokázala ? A rozčilovali se na ni za to. A tak milá Alenka vybalila pomyslné kufry, které měla připravené na cestu svých snů a díky lidem, které ani neznala to vzdala. 😨😣😥 Zůstala schovaná ve svém vnitřním světě jako to malé dítě, které nemá ještě tu moc a sílu tyto nevyzrálé řeči ostatních ignorovat. Neuvědomila si, že pokud ji toto někdo říká mluví pouze o svém vnitřním nastavení né o jejím.

Nebo 2 varianta

2. Mohla se tomuto snu, který cítila v ❤ věnovat na plno. Konečně předávat své nabité zkušenosti s lidmi, kteří potřebují pomoci a hledají tak jako kdysi ona záchranné lano a i nadále se vzdělávat a šířit to dál. Milovala ten pocit, kdyz věděla že to druhým pomáhá. Energie kterou lidem dávala se jí totiž násobená vracela zpět.
Mohla dělat to co jí maximálně baví a naplňuje a přitom dělat službu lidstvu i přesto, že to někteří těžko překousnou nebo snad ani nepochopí, že se tím začala živit. Ale peníze Alence nikdo nedával a nějak se živit musela a věděla, že když něco dělá od 💓, že je to to nejlepší poslaní a nejlepší práce jakou může dělat. Kéž bychom nepotřebovali peníze abychom mohli zaplatit bydlení, jídlo a potřebné věci. To však v dnešní době bohužel nelze. Ona již ví, že je to její život a že ten kdo má s ní nějaký problém, že to není její problém. Ať se každý zamyslí sám nad sebou proč někonu něco vadí 🤦‍♀️. Každý takový člověk ji nyní už jen dodává vnitřní sílu a odhodlání, že ona se svého snu nikdy kvůli nikoho nevzdá ❤

Protože to už pochopila nejde o ně ale o ni 🙏🙏🙏

S láskou Marky