Co když tě všechno, čím procházíš, připravuje na to co sis přál/a ?

Zamilujeme se.
Potkáme partnera, který je pro nás vším.
Myslíme na něj ve dne v noci. Udělali bychom pro něj všechno. Vzdáme se přátel, koníčků někdo i dětí. Staneme se závislými. Náš mozek začne vysílat signály, že bez něj náš život nemá smysl. Jak jsme to bez něj mohli vůbec vydržet ? Zapomeneme na sebe. Chceme být pořád s ním. Přizpůsobujeme se. Posloucháme. Obětujeme se.

Partner nám však bude vždy ukazovat nastavení jaké nosíme uvnitř! Na to pamatujme ! Ze začátku hlavně to které jsme si vytvořili v dětství. Proto je pravděpodobné, že nastane čas kdy potkáme partnera „jako váš rodič“. Energeticky se prostě přitáhneme. Zamilujeme tak moc, aby nás to nepustilo. Budeme si oba dva ukazovat to co už jsme jednou prožili. Budeme tomu vzdorovat tak dlouho, dokud to začne být neúsné a naše tělo a psychika to prostě nezvládne. Tak dlouho dokud se tomu sami nepostavíte a nezačnete to nastavení uvnitř sebe měnit. Budeme na dně, na začátku. Abychom vše udělali podle sebe !

Je třeba si uvědomit co se vám stalo a proč. Najít příčinu. Pochopit ji a přijmout. Nastavit si hranice toho co chci a co už nemusím akceptovat. Jsem dospělý a mám život přeci ve svých rukou. Tak se k tomu tak postavme! Nejsme už neschopné malé děti !

Ano je to sice těžké, ale díky změně která se uvnitř nás projeví začneme prožívat realitu úplně jinou. Takovou která nám bude dělat dobře. Takovou, která je smyslem našeho života. Pak se už jen budeme usmívat nad tím co jsme to vlastně prožívali a jaký velký to mělo pro nás smysl.

A to jistě stojí za to ❤

S láskou Marky

www.markydvojplamen.cz