Naše životy a „osud“ jsou řízeny silou absolutně přesahující naše chápání.

Naše životy a „osud“ jsou řízeny silou absolutně přesahující naše chápání. Jediné co je naší volbou je buď to opravdu pokorně ze ❤ přijmout a pochopit nebo si MYSLET, že to můžeme ovlivnit a změnit…

Luky😉

Je předvánoční čas. Je to čas lásky, pohody, rodiny, klidu. Ale lidé jsou už nyní ve stresu. Uklízejí, pečou, nakupují dárky, zdobí si svá obydlí. Přejí si, aby všechno bylo dokonalé, perfektní, aby na něco nezapomněli. Aby všechno bylo podle jejich představ. A toto si přejeme samozřejmě všichni. Ale pozor, tím se také dostávame sami do stresu! Nepřipouštíme totiž, že „osud“ to má vše ve svých rukou a všechno může být jinak.

Je nás tu kolem 8 mil. a každý z nás to vidí pouze ze svého úhlu pohledu. Každá duše tu má svůj „významný úkol“, který si nedokážeme ani představit.

Toto je třeba si dobře zapamatovat. Bude se nám totiž stávat celý život, že se někdo zachová jinak, než tak jak chceme nebo očekáváme. Kdykoli se může přihodit neočekávaná, nepříjemná nebo velice smutná událost, kterou bohužel neovlivníme.

Můžeme však ovlivnit to, jak na ni budeme reagovat. Můžeme se rozčilovat, křičet, házet vinu na druhé. Ale budeme mít z toho potom dobrý pocit ? Není lepší si uvědomit, že každý z nás je individualita, která má tady své poslání a že všechno co se děje má svůj skrytý význam ? Že každý z nás má právo si dělat věci po svém, i když nám se to třeba nelíbí ? Že je třeba naučit se ovládat naše emoce a přijímat věci a lidi, takové jaké jsou ?

Přeji vám pohodové svátky.

Dovolte věcem, ať se dějí tak jak mají…dívejte se na ně jako pozorovatel…s láskou a pokorou, ať už jsou jakékoliv ❤

Marky😉