Nejdůležitější je láska

Pokaždé, když čtu jakoukoliv duchovní knihu, shodnou se všichni autoři na jednom.

❤Nejdůležitější v našich životech je naučit se bezpodmínečně milovat sám sebe. Stát si za sebou na 1. místě vždy a za každých okolností, protože jen my sami víme co je pro nás to nejlepší❤ Teprve až po té dokážeme takto milovat i ostatní.

Bezpodmínečně znamená, že si přiznáme své chyby, své nedostatky, své hranice, své přednosti i klady. Přestaneme si lhát a začneme být k sobě upřímní.

Budeme se chovat tak, abychom se vždy cítili uvnitř dobře.

Nebudeme vinu házet na druhé.

Nebudeme nikomu podlézat ani se nikomu podřizovat jen pro to, abychom vypadali před druhými dobře a druzí nás měli za to rádi nebo abychom jim neublížili.

Když to zvládneme, budeme vyrovnaní a nikdo a nic nám nemůže ublížit, protože my sami se dokážeme ocenit a víme, že nás vnitřní pocit klidu je pro nás ten správný navigátor. I kdybychom díky tomu měli někoho ztratit nebo opustit pracovní místo.

Díky tomu také konečně můžeme pochopit, že i ostatní vedou svůj boj sami se sebou a to co do nás projektují nemusí mít s námi vůbec nic společného.

Vždy si máme uvědomit svůj střed a svou sílu a navnímat, zda-li to co se nám děje, je to po čem opravdu toužíme či nikoliv❤

Život je vlastně taková hra, každý den hrajeme s ostatními bytostmi divadlo, díky kterému si uvědomujeme sami sebe a svou roli oběti nebo tvůrce.

Záleží pouze na nás jestli si tu svou roli tady na zemi uvědomíme a pochopíme nebo ne.

S láskou Marky