O mně

Jmenuji se Markéta – jsem obyčejná holka, která si prošla velkou životní lekcí, která mi absolutně změnila chápání tohoto světa. Díky těmto zkušenostem a sdílení mého osobního příběhu, jsem se i díky vám, stala takovou průvodkyní osobního a duchovního rozvoje. Své životní poslání jsem právě našla v podobě pomoci druhým. Objevit jejich sílu a jejich skryté možnosti. Nabízím pomoc při řešení vašeho problému. Jste v životní situaci, která je pro vás nesnesitelná ? Točíte se v začarovaném kruhu ? Nevíte si rady ? Jste na něčem nebo někom závislí a chcete to změnit ? Veškerá síla je ukrytá v nás. Ukážu vám jak na sobě pracovat, aby se vám začala objevovat realita po které toužíte.  Když se to povedlo mě, dokážete to zvládnout i vy.

Nemohla bych nabízet něco čím jsem si sama neprošla. Zažila jsem také životní situaci, která pro mě byla nesnesitelná. Byla jsem závislá na partnerovi. Nechala sebou manipulovat, zažívala různé strachy a nevěděla, jak z toho ven. Časem jsem si uvědomila, že můj partner mi zrcadlil moje programy z dětství. Cítila jsem se zoufalá a nešťastná. Chtěla jsem několikrát ze vztahu odejít, ale marně. Hledala jsem odpovědi na mé otázky a někoho kdo mi pomůže se bavit mého problému. Díky práci na sobě jsem pochopila, že veškeré odpovědi na naše otázky nosíme uvnitř. Naučila jsem se mít ráda, poznala své dobré i špatné stránky, vyléčila si své vnitřní dítě, naučila se poslouchat samu sebe, vizualizovat, meditovat a různé techniky, které mi pomohli k tomu být tím kým doopravdy jsem. Nyní se cítím šťastná a spokojená.

Poznala jsem svého partnera duše, neboli svůj dvojplamen. Je nyní mou součástí a tyto stránky vznikly na základě toho, abych pochopila co se nám to děje a hlavně proč, abych se z toho nezbláznila. Poznala jsem partnera, který mi obrátil život vzhůru nohama. Zažila jsem s ním to nejkrásnější, co jsem dosud neznala a dotýkala se nebes a božské energie mezi námi, ale na druhou stranu i to nejhorší, protože jsme si začali ukazovat své strachy, bolesti, obviňování, výčitky a nedostatek lásky. Poznali jsme sami sebe díky tomu druhému. Tak silně mě to zasáhlo a nejen mě, ale i mého partnera. Kdo nepoznal tento výjimečný vztah, který vás totálně změní, nepochopí. Můžete nahlédnout do našeho příběhu, který je zrcadlem do naší duše, do našeho nejtemnějšího zákoutí, aby otevřel staré rány, pročistil je, aby našel podstatu nás samotných. Světlo které jsme, je ukryté pod strachem, vrstvou vzorců chování našich rodičů, starých nevyléčených ran z dětství a mnohdy i z minulých životů. Budete se chtít 100 x rozejít a 101 x vrátit, nebudete chápat, dokud nepadnete na dno a nezměníte se. Dokud se neotevřete lásce a nevyléčíte sami sebe a tím i svého partnera.
Tento vztah vás dokonale změní.

Mám za sebou řadu terapií a kurzů: 21 denní transformace, EFT, SRT, kineziologii, rodinné konstelace, kurz Techniky Kvantového Doteku Matrixu, čištění vnitřní ženy, Oshovy meditace a cviky na pročištění a uvolnění těla a mysli, workshop – pránájáma, meditační cvičení a vnitřní techniky, Aleš Kalina – osobní kouč, terapie, konzultace, emoční nastavení, nyní pracuji na koučování