Proč tě nechce, proč tě odmítá ?

Stále se ti honí hlavou proč tě nechce, proč tě odmítá? Myslíš na něj ve dne v noci a on stále nic ? Ani si tě nevšimne ? Nevíš co máš dělat ? Jsi na dně a nevíš jak z toho ven ?
Chceš mu napsat nebo zavolat a vyznat se mu ze svých citů ? Ale nechceš se cítit hloupě a bojíš se odmítnutí ?

Ten kdo tě chce k tobě cestu najde, na to dobře pamatuj ! Můžeš mu to naznačit a přijít k němu na půl cesty, ale zbytek je na něm. Nemůžeš ho přinutit a ani by to nebylo správné.

Pokud nepřijde a necítí to stejné volání jako ty, přestaň plýtvat svoji drahocenou energii na toho nepravého. Pokud nepřijde je to pro tebe znamení, že s tímto člověkem být nemáš. Tak buď za to ráda. Má tě pouze naučit být si více jistá sama sebou. Zaměř tedy svou pozornost prozatím sama na sebe. Opečovávej se, buď k sobě laskavá, silná a statečná. Uvědomuj si svou krásu a svou ženskost. Neponižuj se, buď ženou, která zná svoji hodnotu, zná svoje přednosti a zaslouží si pozornost takového muže, který tvoji krásu duše uvidí. Muže, který bude za to jaká jsi vďečný, který tě bude nosit na rukou a bude mužem jakého si zasloužíš.

Buď jen trpělivá a všechno ber jako přípravu na toho pravého. Jako zkoušku své cti a oddanosti především sobě, že dokážeš při sobě stát i v situacích kdy to není lehké.

Život je hra, která nás vždy učí. Tak tu hru přijměme a stůjme vždy při sobě ❤

Vyzařujme klid, pohodu, štěstí, lásku, krásu, sebevědomí a ten „pravý“ to zachytí a přijde ❤

S láskou Marky

www.markydvojplamen.cz