Prožíváme svou vlastní pohádku…

Je čas vánočních svátků.❤
Usedáme k pohádkám, filmům a s úžasem sledujeme příběhy ostatních.🤓

Přemýšleli jste někdy nad tím, že vlastně žijete také takový příběh ?
Jaký je ? Jak asi dopadne ? A jak chcete aby doopravdy dopadnul ?
Máte to ve svých rukou. 👐🙏
Podívejme se na hlavního hrdinu.
Podívejme se sami na sebe.

Každý z nás prochází svým životním příběhem. Všichni jsme se tu narodili z nějakého důvodu. Rosteme, učíme se, vyvíjíme se, poznáváme kdo opravdu jsme, jaké máme poslání a kam směřujeme.

Rodina, které se narodíme nás nejvíce ovlivnila. Máme nějaké základy pro to s čím máme pracovat a co chceme změnit. Potom jsou tu prarodiče, přátelé, spolužáci, učitelé, kolegové, partneři a ti ostatní. Každý z nich, nás nějakým způsobem ovlivňuje, máme s ním nějaký vztah a je pro nás žákem nebo učitelem našeho duševního a osobního rozvoje. To je velmi důležité si uvědomit. Všichni jsme totiž propojeni. Dostáváme životní lekce, které nás posouvají a díky kterým si uvědomujeme, kdo jsme a proč jsme tady. Do cesty nám přicházejí neočekávané nástrahy nebo příležitosti a zažíváme různá dobrodružství.

Bojujeme i s draky😈 v naší hlavě. Jsou v podobě ega, nepříjemných myšlenek, žárlivosti, výčitek, domněnek, zlosti, hněvu, strachu, obžerství, cigaret, alkoholu, slabé vůle, chtíče, apod. ☠
S tím vším třeba i každý den bojujeme a učíme se porozumět hlavně sami sobě. 😱 Největší války vedeme sami se sebou.
Hledáme lásku❤, štěstí, harmonii, klid.😍 A přitom si vše můžeme dát sami, pokud k sobě budeme pozorní, laskaví a pravdiví.

Všechno co se nám děje má však svůj důvod a smysl. Každá událost nás posunuje více k tomu kdo jsme, co doopravdy chceme a co už nechceme. Dostáváme také příležitost každý den, věci udělat jinak. Pochopit, proč se nám něco stalo, zjistit co je správné, co mohu udělat lépe nebo co už raději nechat být. Nic a nikoho nemůžeme vlastnit. A nikdo a nic nemůže vlastnit nás, pokud to nedovolíme. Na to pamatujme😉.

Příběh na tomto světě, je příběh ega a lásky.
Boje o moc. Boje o náš „hlas“ a naši „energii“.
Nedejme se. Stůjme vždy při sobě. Vnímejme 💜, kdo je pro nás ten správný přítel a kdo nás jenom zneužívá.

Nejdůležitější je být sám sebou a spokojený, poslechnout svou duši a jít odvážně za svým snem.❤❤❤

S láskou Marky