Vstupte do světa hlubokého osvobození vaší duše !

CO TATO JEDINEČNÁ MEDITACE NABÍZÍ ?

 • Nalezení vnitřního míru
  Prožijte okamžiky čistého klidu a vyrovnanosti, když se naučíte přijmout svou minulost a odpustit sobě i ostatním
 • Zbavte se negativních emocí
  Osvoboďte se od tíhy hořkosti, zloby a zranění, které vás zatěžují
 • Hlubší spojení se sebou
  Vytvořte silný vnitřní most mezi svým srdcem a myslí, a znovuobjevte své pravé já
 • Zlepšení vztahů
  Když se naučíte odpouštět, otevřete dveře k hlubším a plnějším vztahům s vašimi blízkými
 • Osobní růst a transformace
  Meditace vás provede cestou sebepoznání, kde objevíte svou vnitřní sílu a krásu

Objevte Sílu Meditace: Cesta k Přijmutí a Odpuštění

 

Pouze teď můžete zažít tuto mimořádnou meditaci za

AKČNÍ CENU 399 Kč

PŮVODNÍ CENA 699Kč.

.

MARKY DVOJPLAMEN

Od roku 2012 se plně věnuji seberozvoji, meditačním a dechovým technikám, józe a zdravému životnímu stylu. Absolvovala jsem desítky transformačních sebepoznávacích a meditačních kurzů např. Oshovy meditace, Kurz otevření 3 oka, kde se jsem se naučila používat svou vnitřní intuici, která mě dovedla k Certifikačnímu kurzu Indického učitele jógy, kde jsem poznala své poslání. Po té jsem objevila instruktorský kurz Soma dech, který mi vrátil chuť do života po úrazu mé dcery a ukázal další neomezené možnosti našeho nitra. Dále šamanské techniky. Jsou to tajemné a mystické rituály, které se provádějí v různých kulturách po celém světě. Tyto rituály jsou často spojeny s léčením a komunikací s duchovním světem.

Moje prvotní přání bylo uzdravit své vnitřní zranění. Časem jsem založila Youtube kanál Marky Dvojplamen, kde jsem inspirovala svou cestou i ostatní.

PŘED

Byla jsem zoufalá, nešťastná, závislá na partnerovi, myslela si, že se od něj nikdy neodpoutám. Neustále jsme se rozcházeli a dávali dohromady, bylo to tak moc bolestivé a nekonečné, že jsem skončila v nemocnici na kapačkách. Přišla o přátele, o rodinu i práci.

Oba jsme se trápili v toxickém vztahu, který byl plný manipulací, hádek a nedorozumění. Neuměla jsem vzít rozhodnutí do svých rukou a jednala z pozice oběti.

NYNÍ

Jsem certifikovaná lektorka meditačních cvičení a vnitřních technik pro nalezení spokojeného života. Začala jsem na sobě pracovat a stala se mnohem silnější a sebevědomější, než kdy dřív.

Našla jsem klíč k vnitřnímu klidu a harmonii, který popisuji ve svém eBooku. Pomohla jsem již spoustě lidem najít vnitřní klid a sebelásku.

 

PĚDSTAVTE SI NYNÍ JAK SE MŮŽETE CÍTIT

 • Uvolněnější s každým nádechem
 • Osvobození od starých bolestí a zranění.
 • Naplněni láskou, porozuměním a soucitem k sobě i k ostatním
 • Nový pocit lehkosti a svobody
 • Osvobození od řetězů minulosti
 • Přítomnost naplněná láskou, porozuměním a harmonií

RECENZE

Milá Marky, tato meditace předčila mé očekávání. Brečela jsem u ní skoro od začátku až do konce. Musela jsem si ji pustit ještě několikrát. Bojovala jsem ve své hlavě s mým otčímem, který se ke mě v dětství nechoval hezky. Měla jsem mu to dlouhou dobu za zlé a strašně mě to uvnitř ničilo. Nechtěla jsem ho už nikdy vidět a o odpuštění, jsem nechtěla slyšet. Když jsem si však díky tvé meditaci uvědomila, že to odpuštění děláme hlavně sami pro sebe, tak mi to konečně došlo. Po tvé meditaci jsem mu opravdu odpustila, ale hlavně jsem odpustila sama sobě. Přijala tuto situaci a cítím se šťastná. Hrozně se mi ulevilo a padl mi kámen ze srdce. Moc děkuji.
Zuzana ČervenáMalířka
Myslela jsem si, že už mám všechno zpracované. Po této meditaci jsem však zjistila, že to není pravda. Připomněli se mi životní situace, na které jsem chtěla raději zapomenout, abych necítila bolest. Nejdříve jsem se bála tomu znovu otevřít, ale tvůj klidný hlas a příjemná hudba mi dodala odvahu. Cítila jsem velké pochopení, lásku a uvolnění. Vše se najednou rozplynulo, veškeré křivdy, bolesti a zranění. Tato meditace mi přinesla obrovskou úlevu, odpuštění a přijetí.
Sandra BémováModelka
Děkuji za tuto opravdu silnou a transformativní meditaci. Mám dvojče, se kterým jsem se dlouhé roky nebavila. Pohádaly jsme se a od té doby se nenavštěvovaly. Vnitřně mě to moc bolelo, ale nechtěla jsem jí zase odpustit a udělat ten krok, jako celý život. Když jsem poslouchala vaši meditaci cítila jsem silné pouto svou setru obejmout a hned jsem jí všechno odpustila a zavolala ji. Ona to s láskou přijala. Svěřila se mi, že také toužila po usmíření, ale její ego ji to nedovolilo. Jsem moc šťastná, že je to zase v pořádku. Moc děkuji 🙂
Inge RaulObchodní poradkyně
Milá Markétko, moc ti děkuji za úžasnou meditaci, která mi otevřela srdce a uvolnila těžké okovy, které mě držely. Měla jsem velmi špatný vztah se svou maminkou. Nerada jsem za ní chodila a pokud jsem musela, kvůli hlídání dětí nebo narozenin, vždy jsme se pohádaly během, krátké chvíle. Nesnášela jsem tato setkání a nechtěla za ní chodit. Vnitřně mě to však moc bolelo. Po tvé meditaci jsem bulela jak malá. Musela jsem meditaci zastavit, abych to rozdýchala a pak jsem pokračovala. Dlouho ve mě ještě tento proces probíhal. Podívala jsem se poprvé v životě na svou mámu jinak. Stalo se něco neuvěřitelného. Když jsem za mamkou šla, tak jsme se poprvé v životě nepohádaly. Dívala jsem se na ni více s pochopením a láskou. Moc ti děkuji za to co děláš.
Pavla

Připojte se k tisícům lidí po celém světě, kteří již objevili moc a krásu této meditace.

 

Klikněte na odkaz níže a získejte svou meditaci

"CHRÁM LÉČENÍ"

 

CENA TÉTO MEDITACE JE NYNÍ POUZE 399 KČ vč. DPH

PŮVODNÍ CENA 699 KČ BUDE AKTIVOVÁNA

ZA PÁR DNÍ.

Nahlédnutí do duše

Nahlédnete na své vnitřní zranění, bolesti, nepochopení a křivdy.

Pochopení

Uvědomíte si, že všechno co jste prožili tu bylo a je pouze pro váš růst a osobní rozvoj.

Přijmutí a odpuštění

Naučíte se z hloubi duše přijímat a odpouštět nejen sobě, ale i ostatním. A možná i těm, kterým jste si mysleli, že NIKDY neodpustíte.

MARKY DVOJPLAMEN

Není vám něco jasné ? Potřebujete se na něco zeptat?

Email: marky@markydvojplamen.cz