MEDITACE OD ANDSKÝCH ŠAMANŮ

- KLÍČ K HLUBOKÉMU SEBEPŘIJETÍ

Ve světě, kde jsme často zaplaveni negativními zprávami, stresy a tlakem být dokonalí, je esenciální najít způsob, jak se znovu spojit s vlastním já. Meditace "Sebeláska od andských šamanů" vám nabízí příležitost k tomuto hlubokému spojení.

PROČ MEDITACE SEBELÁSKA OD ANDSKÝCH ŠAMANŮ ?

Andská šamanská tradice je tisíce let stará moudrost, která se předává z generace na generaci. Tito moudří léčitelé rozumějí hlubokým vazbám mezi duší, tělem a přírodou. Kombinováním těchto starodávných praktik s moderními technikami meditace vytváříme most mezi starým a novým, mezi srdcem a myslí.

  • Hluboké sebepřijetí
    Naučte se milovat sebe takové, jací skutečně jste, bez podmínek a omezení.
  • Klíč k vnitřní harmonii
    Spojte se s vlastní esencí a objevte klid uprostřed chaosu.
  • Spojení s přírodou
    Prožijte vědomé spojení s energií Země a vesmíru.

Dovolte mi, abych vás nyní uvedla na posvátnou cestu, kterou jsem se naučila od Andských šamanů.

 

MEDITACE STOJÍ 699 Kč

NYNÍ POUZE 399Kč.

JAK TO FUNGUJE ?

Meditace je navržena tak, aby vám pomohla ponořit se do hlubin svého vnitřního já. Prostřednictvím průvodce se dostanete k šamanským zpěvům, rytmům a energiím, které vás provedou touto cestou sebepoznání.

 

 

MARKY DVOJPLAMEN

Od roku 2012 se plně věnuji seberozvoji, meditačním a dechovým technikám, józe a zdravému životnímu stylu. Absolvovala jsem desítky transformačních sebepoznávacích a meditačních kurzů např. Oshovy meditace, Kurz otevření 3 oka, kde se jsem se naučila používat svou vnitřní intuici, která mě dovedla k Certifikačnímu kurzu Indického učitele jógy, kde jsem poznala své poslání. Po té jsem objevila instruktorský kurz Soma dech, který mi vrátil chuť do života po úrazu mé dcery a ukázal další neomezené možnosti našeho nitra. Dále šamanské techniky. Jsou to tajemné a mystické rituály, které se provádějí v různých kulturách po celém světě. Tyto rituály jsou často spojeny s léčením a komunikací s duchovním světem.

Moje prvotní přání bylo uzdravit své vnitřní zranění, časem jsem založila Youtube kanál Marky Dvojplamen, kde jsem inspirovala svou cestou i ostatní.

PŘED

Byla jsem zoufalá, nešťastná, závislá na partnerovi, myslela si, že se od něj nikdy neodpoutám. Neustále jsme se rozcházeli a dávali dohromady, bylo to tak moc bolestivé a nekonečné, že jsem skončila v nemocnici na kapačkách. Přišla o přátelé, o rodinu i práci.

Oba jsme se trápili v toxickém vztahu, který byl plný manipulací, hádek a nedorozumění. Neuměla jsem vzít rozhodnutí do svých rukou a jednala z pozice oběti.

NYNÍ

Jsem certifikovaná lektorka meditačních cvičení a vnitřních technik pro nalezení spokojeného života. Začala jsem na sobě pracovat a stala se mnohem silnější a sebevědomější, než kdy dřív.

Našla jsem klíč k vnitřnímu klidu a harmonii, který popisuji ve svém eBooku. Pomohla jsem již spoustě lidem najít vnitřní klid a sebelásku.

 

Připojte se k tisícům lidí po celém světě, kteří již objevili moc a krásu této meditace.

 

Klikněte na odkaz níže a získejte svou meditaci

"Sebeláska od andských šamanů".

CENA TÉTO MEDITACE JE NYNÍ POUZE 399 KČ vč. DPH

PŮVODNÍ CENA 699 KČ BUDE AKTIVOVÁNA

ZA PÁR DNÍ.

Nahlédnutí do duše

Nahlédnete na vzorce, které se vám zapsali do podvědomí a které můžete přepsat.

Uvědomění

Uvědomíte si, že tyto vzorce nejste vy. Nyní máte možnost je změnit, poznat kým doopravdy jste a jaké máte poslání.

Pochopení

Dovolte si konečně mít se rád/a a naučte se přijímat. Začněte si více věřit a objevte v sobě sebelásku. Díky změně nastavení k vám může přijít opravdová láska.

RECENZE

Meditace od Marky je opravdu zážitek. Vtáhne vás do sebe jak slovem, tak podkresem a opravdu si ji užijete. Zpátky se vrátíte čerství a řekla bych také lehčí a spokojenější. Určitě se k ní budu ráda vracet.
AndreaPodnikatelka
"Jedinečná, uklidňující, hluboká a transformující... Marky vás svým příjemným hlasem, doprovázeným rytmickým bubnem a hudbou provede rituálem, který se dotkne vašeho srdce, přivede k sobě samému, uvolní bloky a naplní povznášejícím pocitem, Zároveň vám ukáže způsob, jak si tento krásný pocit udržet a jak se chránit před negativními emocemi. Děkuji z celého srdce za tento zážitek a pomocnou techniku❤"
DagmarIlustrátorka

MARKY DVOJPLAMEN

Není vám něco jasné ? Potřebujete se na něco zeptat?

Email: marky@markydvojplamen.cz