Propojte se svým tělem a objevte skryté emoce, které vám brání prožívat život naplno s radostí a lehkostí.

 STÁHNĚTE SI MEDITACI ZDARMA

"TRANSFORMACE VNITŘNÍ OBĚTI"

 

Nahlédněte do hlubin své osobnosti, která se mohla vyvinout v důsledku přílišné kritiky, podmínečné lásky nebo rodičovské negativity.

Transformace vnitřní oběti - je moderní spirituální terapie, která se snaží překonat vnitřní bloky a omezující přesvědčení, které lidem brání v osobním růstu a rozvoji.

Je založená na vhledu do příčin úzkostí a depresí. Tento proces může být velmi užitečný pro ty, kteří se cítí uvězněni v negativních vzorcích chování a myšlení.

Příčinou těchto negací, které nám ubližují, jsou emocionální vzorce, které jsme nevědomě převzali od rodičů. Pokud si jich nejsme vědomi mají nad námi moc.

NAHLÉDNĚTE NA SVOU VNITŘNÍ OBĚŤ A ODHALTE SVÉHO VNITŘNÍHO TVŮRCE PRO RADOSTNĚJŠÍ ŽIVOT.

 

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o meditaci říkají posluchači ?

V mém solar plexu byl černý ježatý tvor se žlutýma zářícíma očima. Považovala jsem ho chvíli za mou oběť, ale zdálo se mi to nějak podivné. Stále na mě vrčel a dorážel na mě. Napadlo mě, zda jen něco nehlídá. Pak jsem ji uviděla. Ležící, úplně vysílenou postavu. Uvažovala jsem, kdo je tedy ten černý tvor - byl to vyslanec temnoty. Naštěstí jsem tam šla se svým silovým zvířetem, které toho tvora zahnalo a já mohla přistoupit k ležící postavě - byla to žena.Zesláblá, takřka průsvitná, naprosto odevzdaná situaci, ve které se nacházela. Bála se samoty. Opuštěnosti. Ublížil a sílu jí sebral nějaký muž (myslela jsem, že otčím?). Potřebovala k sobě člověka, kterého miluje. Ochránce, pomocníka, druhou část své duše. Chlapce dříve jí odaného, kterého stále nosí v sobě, i když s ní teď už není. Když se s ním opět mohla setkat, uklidnila se a cítila se zase celistvá. Proměnila se v zářící bohyni plnou síly, vyrovnanou a připravenou bojovat za svá přirozená práva. Byla naprosto svobodná.
Helena
Meditace na téma vnitřní oběti. Vhled do vlastního nitra. Spatřit své trauma při vhledu. V podstatě nahlédnutí do hloubky své duše . Cesta doslova do svého srdce. Pohled na svou bytost vnitřní oběti. U mně to byla vize matky. Moje trauma neustálého omezování zákazu a příkazů. Vize matky nebyla příjemná. Vyrůstala v těžkých podmínkách v nábožensky založené rodině za socialismu pronásledovanou policií, pro zakázanou víru. Model mučednictví a nespočet omezení jež pronásledovaly jí i její rodiče . Ona sama musela žít podle velice tvrdých pravidel a mnoho věcí bylo na truc víře, jenž byla jen jejich rodičů. Spatřil jsem, kde všude jsem omezován a jak byla omezována matka a její rodiče. Následné léčení uvolnilo energii soucitu a pochopení. Myslím, že právě díky matce a babičce jsem zažil a zažívám život mnohem snazší a lehčí než oni . Následný vhled mně přenesl do klidu a pochopení, Můžu říct že to byl velice osvobozující zážitek.
Marek
Děkuji moc za úžasný zážitek. Když jsem vešla do tmavé místnosti byla tam divná pokrčená postava, náhle se začala měnit v bílou blonďatou holčičku a rostla v čistou bytost plnou sebelásky a plná sebevědomí. Děkuji moc za tu nádheru.
Karla