Objednávka eBooku

Jak překonat bolest z rochodu a odpoutat se

 • ANO
  Objednávám si eBook Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se od Marky Dvojplamen. Cena činí 699 kč vč. DPH
 • ANO
  Překontroloval jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především emailovou adresu, na kterou chci eBook zaslat.
 • ANO
  Vím, že tento eBook a bonusy obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že si přidám tento email do kontaktů, aby mi nezapadl do složky hromadná nebo spam, abych nepřišel o další bonusy, dárky nebo novinky.

Přečtěte si, co říkají čtenáři eBooku

Moc děkuji za tento e-book. Pomohl mi znovu nalézt cestu k sobě. Ukázal mi jak na sobě pracovat, na co si dávat pozor a čemu se vyhýbat. Poznala jsem svoje nefunkční vzorce chování a uzdravila i vztah s okolím.
Gabriela CachováBankovní poradce
Chci moc poděkovat za boží e-book. Prvně jsem si říkala, jestli si ho mám koupit, ale nakonec jsem zakoupila, abych se už konečně přestala motat v tom rozcházení a usmiřování se s partnerem. Byla to nejlepší volba! Doporučuji všem, opravdu stojí za to. Konečně jsem šťastná sama se sebou.
Simona DobešováUmělkyně, tvůrce
Tento e-book se mi dostal do rukou ve správný čas. Po ukončení 5ti letého vztahu jsem nevěděla kudy kam a vyhledávala různé možnosti, jak se psychicky ze všeho smutku dostat. Už po několika dnech jsem se začala cítit mnohem lépe. Po prvním týdnu se mi začal vracet úsměv na rtech a druhý už jsem nad bývalým vztahem tolik nepřemýšlela. Nyní jsem mnohem silnější a sebevědomější.
Lucie StřelnáFotografka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na marky@markydvojplamen.cz