10 kroků jak se cítit dobře každý den

Žijeme v uspěchané době. Náš životní rytmus se za posledních 50 let velmi zrychlil. Není divu, že jsou lidé vyčerpaní a vystresovaní. Nestíhají a nemají na nic čas. Musí toho tolik stihnout. Nároky se na nás zvětšují. Nemáme na sebe čas, chodíme z práce unavení domů. Navařit, uklidit, udělat s dětmi úkoly. Večer uleháme do postele a chybí nám životní energie.
Znáte to, takový vnitřní pocit, že vlastně vůbec nežijete ?
Bohužel je to také tím, že se změnil i způsob našeho života. Už nechodíme tolik do přírody. Nehrajeme si, netancujeme, nezpíváme si. Neužíváme si maličkostí jako malé děti a už vůbec nemáme na sebe čas. Tak nějak na sebe zapomínáme. A proto nám ta životní energie tolik chybí.
Potřebujeme ji v sobě znovu probudit.
Tady máte 10 kroků, které vám k tomu pomohou 🙂
1. Probouzej se ráno s vděčností za to co už máš
2. Před tím než vylezeš z postele si udělej krátkou meditaci s napojením se na sebe, usměj se na sebe a řekni si něco hezkého
3. Protáhni si tělo nebo běž na procházku, nejlépe do přírody
4. Dopřej si zdravé kvalitní jídlo a pití
5. Usmívej se na sebe a své okolí
6. Vybírej si pozitivní myšlenky
7. Užívej si přítomného okamžiku – slunce, zpěv ptáků, všímej si maličkostí, zatancuj si, zazpívej si, prostě jen buď
8. Věř v sebe a dej sám sebe na 1. místo
9. Udělej si na sebe každý den aspoň chvíli čas a dělej co tě naplňuje a baví. Nebo si dopřej třeba jen odpočinek, ale užívej si to.
10. Choď spát s vděčností, že jsi na živu a můžeš si plnit své sny. Nikdy totiž nevíš, kdy ten den bude poslední!
Pokud Vás zajímají další sebe-láskové techniky zDARma koukněte zde:
S láskou
Je průvodkyní sebelásky, certifikovanou lektorkou meditačních cvičení a vnitřních technik pro nalezení rovnováhy mezi tělem a duší. Skrze vědomé dýchání, meditace a osvědčené techniky, vede s láskou klienty do prožitků, kde se napojují sami na sebe, aby uzdravili svou duši a tvořili život v radosti a hojnosti. Jejím příběhem se inspirujte zde Ze závislé partnerky průvodkyní sebelásky . Marky je autorka transformativního online eBooku Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se , díky kterému již inspirovala spoustu lidí, jak se uzdravit, osvobodit a být tvůrcem svého života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • NAJDI ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY

    Všechno zlé co se nám děje, nás nějakým způsobem probouzí. Všichni do jednoho máme právo žít život o jakém sníme. Musíme se však naučit dělat nové věci, opustit ty staré, vyléčit si své bolesti a hlavně si věřit. Někdy potřebujeme trochu popostrčit, dodat odvahu nebo nasměrovat na správnou cestu. A proto vás chci inspirovat, aby se i Vám mohli dít zázraky.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku.