Channeling, napojení se sám na sebe

MILUJI ten pocit, když mohu někomu pomoct

Známí mi říkají záchranářko.

Jakmile jsem zahlédla nějaké zvíře, které je v tísni, zmobilizovala jsem všechny kolem, abych ho zachránila, někdy jsem i příbuzným lezla na nervy, když jsem zachraňovala například koťata od jejich sousedů, kteří se o ně nestarali a byli značně zanedbaní a oni k nim pak lezli stále přes plot.

Kamarádka mi zase říkala, že snad to neštěstí přitahuji.

Kolikrát jsem zachránila babičku, kterou málem srazila tramvaj nebo volala záchranku pánovi, který měl epileptický záchvat a kterého všichni obcházeli, protože nevypadal zrovna vábně, měl přes 150 kg a všude kolem sebe napliváno.

Nebo když jsme jeli takhle jednou k večeru tramvají a nastoupil otec se synem a ten syn přestal dýchat a nikdo nic neřešil, všichni jen koukali a já drapla telefon a volala záchranku, zastavila tramvaj a pomáhala chlapci dýchat . Jakmile se hoch stabilizoval, vystoupila s nimi a čekala, dokud chlapec nebude v bezpečí sanitky.

Dokonce jsem jela v MHD a viděla na zastávce jak se 5 kluků pouští do jednoho a kopou ho, nadávají mu, ubližují mu. Nikdo kolem nich nebyl, přitom to muselo vidět tolik lidí, stalo se to na veřejné zastávce, kde projíždělo spoustu aut i tramvají a autobusů, každý se jen díval a ruce od toho pryč. No a milá Marky zase neváhala a volala z autobusu, pro změnu policii.

Miluji hovory klientů, kteří hledají u mě pomoc a já jim ukazuji, jak ze svého trápení ven.

Volají mi známí a kamarádky a hledají útěchu a radu.

Včera jsem zase řešila s kamarádkou, její poslání. Vůbec nevěděla, co by chtěla dělat za práci. Prošli jsme spolu celý proces, aby se napojila sama na sebe, někdo tomu říká chaneling, aby našla odpověď, kterou v sobě nosí, o které vůbec nevěděla. Setkala jsem se s tímto pojmem už dávno.

Jelikož jsem prošla kurzem napojení se na 3 oko a na svou intuici, automaticky tuto techniku používám. Nedávno jsem však byla na workshopu jednoho uznávaného šamana z Indie, který nás provázel touto technikou. Dělal nám ukázku a napojoval každého z nás, abychom to uměli dělat se svými klienty. Byla jsem překvapena že jako jediná z cca 250 lidí, jsem svou intuici využila naprosto samozřejmě a napojená už byla.

Channeling je získávání informací skrze komunikaci s různými úrovněmi vědomí. Důležitá je komunikace s vědomím vlastního těla. Tímto přirozeným způsobem lze udržovat tělo zdravé a v harmonii, navázat spojení se sebou samým a nalézt zde odpovědi na své otázky. Na to jaké máme dary, na naši vysněnou práci, můžeme dostat rozhodnutí, v případě že si nevíme rady a dlouho se točíme v začarovaném kruhu a nevím co vlastně dělat. Poučky a zkušenosti od ostatních lidí nemusí být relevantní pro naše tělo. Každý má své odpovědi pouze uvnitř sebe.

Channeling může být nazýván přijímáním inspirace, intuicí, vyšším vedením nebo múzou. Všichni skvělí vynálezci, umělci, autoři channelovali, každý má tuto schopnost, akorát neví jak ji používat. Je to o tom, jestli to děláte vědomě nebo ne.

Vždy mě nesmírně potěší, když najednou klienti objeví sami to, co celou dobu měli přímo před očima, vlastně v sobě skryté. Miluji, když mohu ukázat ostatním cestu a objevovat s nimi své možnosti, o kterých nevěděli, že je mají, když jim mohu být přínosem, dělat svět lepším.

Jdu vlastně s nimi po jejich cestě, vedu je za ruku, jsem jim oporou v těch nejtěžších chvílích. Dávám jim klíč k jejich bráně nevědomí, kterou společně spolu otevíráme. Nahlédneme dovnitř a objevujeme to, co dosud neznali. Cítím to jako velké poslání. Je mi ctí být u vašich příběhů a stát se alespoň na malou chvíli takovým strážným andělem, který vás střeží a chrání v době ve které to nejvíce potřebujete.

S láskou děkuji všem, kteří mě sledují a kterým mohu být alespoň trošku inspirací pro lepší život. ❤

 

Je průvodkyní sebelásky, certifikovanou lektorkou meditačních cvičení a vnitřních technik pro nalezení rovnováhy mezi tělem a duší. Skrze vědomé dýchání, meditace a osvědčené techniky, vede s láskou klienty do prožitků, kde se napojují sami na sebe, aby uzdravili svou duši a tvořili život v radosti a hojnosti. Jejím příběhem se inspirujte zde Ze závislé partnerky průvodkyní sebelásky . Marky je autorka transformativního online eBooku Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se , díky kterému již inspirovala spoustu lidí, jak se uzdravit, osvobodit a být tvůrcem svého života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • NAJDI ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY

    Všechno zlé co se nám děje, nás nějakým způsobem probouzí. Všichni do jednoho máme právo žít život o jakém sníme. Musíme se však naučit dělat nové věci, opustit ty staré, vyléčit si své bolesti a hlavně si věřit. Někdy potřebujeme trochu popostrčit, dodat odvahu nebo nasměrovat na správnou cestu. A proto vás chci inspirovat, aby se i Vám mohli dít zázraky.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku.