Napojení se na intuici

Stalo se vám někdy, že jste požádali vesmír o pomoc a on vám odpověděl v podobě snu nebo vás náhle něco napadlo, aniž byste tušili kde se to vzalo? Nebo jste věděli, že znáte odpověď na nějakou otázku, aniž by se váš mozek mohl přidržet jakékoliv logické souvislosti ? Když například vycítíte, že vaše dítě je v ohrožení nebo máte svíravý pocit, když máte nastoupit například do nové práce a váš tichý hlas vám říká, že je něco špatně ?
 
Tomu se v Toltécké tradici říká tiché vědění. Je to vrozená moudrost, která je obsažena ve všech věcech. Vychází ze vzájemné propojenosti všech bytostí a tvorů. Jde o univerzální moudrost vesmíru, která neustále leží na dosah, ale z které zapomínáme čerpat, protože nás to nikdo neučil.
 
Na základě studování a učení šamanských technik, jsem jednoho večera před spaním, požádala vesmír o pomoc. Odpadl mi totiž termín připravovaného jednodenního prožitkového workshopu, kde tyto techniky učím.
 
Požádala jsem o znamení a vedení. V noci jsem měla živý sen. Na obrazovce telefonu se mi ukázalo jméno člověka, kterého jsem v tom snu neznala. Ráno, když jsem se probudila jsem si na tento sen vzpomněla a okamžitě jsem si uvědomila o koho se jedná.
 
Ten, který se mi objevil na displeji telefonu je můj bývalý soused, kterého jsme si zřejmě také do svého života přivolala. Náhody neexistují a proto věřím, že je mým průvodcem a duchovním učitelem. 
 
V době, kdy jsem publikovala svoje první video na Youtube Marky Dvojplamen s názvem Závislost aneb cesta k otevření srdce, jsem neměla žádné zkušenosti a přála si potkat někoho, kdo mě bude provázet a pomáhat mi na této cestě. Říká se: „Když je žák připraven, učitel se objeví“. A v té době se objevil právě Lukáš Hrtoň. Bydlel přímo pode mnou.
První věc, která mě na něm zaujala bylo, že chodil bos jako já. Několikrát jsem ho viděla z balkónu meditovat. A jelikož jsem do té doby žádného takového člověka nepoznala, začal mě tento můj soused zajímat. A tak netrvalo dlouho a seznámili jsme se. Časem jsem zjistila, že je dokonce i muzikant jako já, že se otužuje, nejí maso, cvičí jógu a že prochází šamanskou cestou.
Aktuálně se zabývá komunikací, spirituálním leadershipem, HR marketingem. Více než 15 let se prakticky věnuje meditačním technikám a technikám mentální koncentrace. Takže lepšího člověka pro pomoc s mým projektem, jsem si snad ani nemohla přát. 🙂
 
Nabídl se, že mi pomůže a tak jsme spolu natočili i naše první video: Proč si s partnerem ubližujeme a neumíme se odpoutat ?
Nějakou dobu mě podporoval a pomáhal mi v mém projektu, protože mu to celé dávalo smysl. Měl radost z toho , když můžeme společně pomoci alespoň jedinému člověku. Natočili jsme tedy další videa Proč a jak zaměřovat pozornost na sebe aneb dění kolem nás a transformace , a Proč nás lidé nerespektují, odmítají a proč nám to ubližuje ?
dokonce i 2 podcasty: Jak překonat temnotu v nás ?  a Jak se změnit k lepšímu ?
Potom jsem se přestěhovala do jiného města a naše cesty se na nějakou dobu rozešli až do teď, kdy jsem se znovu přestěhovala zpátky do Ostravy.
Na základě výše uvedeného snu jsem Lukáše znovu kontaktovala. Napsala jsem mu ráno zprávu, že jsem v noci dělala šamanský rituál a žádala o pomoc a jeho jméno se mi ukázalo ve snu na displeji telefonu. Potom jsem si šla zaběhat. Pomyslela jsem si, že pokud to bylo opravdu znamení, tak Lukáše ještě potkám.
Najednou jsem viděla z dálky naproti mě přicházet mužskou postavu. Nechtěla jsem tomu ani věřit, že to byl opravdu Lukáš. Ihned jsem mu z nadšením pověděla, co se mi zdálo. Řekla jsem mu o svém připravovaném workshopu, který mi ze zvláštních důvodů odpadl a také o snu, ve kterém se mi objevil.
Jelikož Lukáš je velmi často zaneprázdněný, byla jsem překvapena, když souhlasil, že se mého workshopu rád zúčastní. Bral to jako osud, protože říká, že sny je možné využívat k pochopení aktuální životní situace nebo k ověření nakolik je vědomé prožívání v souladu s naším nevědomím. Napsal o tom také článek, který si můžete přečíst zde. Domluvili jsme si tedy schůzku a na ní se dohodli, že přijde na můj workshop, který se koná 10.6.2023. Mým hostem tedy bude expert na sny a komunikaci, vrcholový manažer a lektor, Lukáš Hrtoň.
Můžete se těšit na velmi příjemné a milé posezení. Dozvíte se spoustu zajímavostí ohledně spirituální a duchovní cesty a můžete si připravit i své otázky na které bude Lukáš odpovídat.
A jako odměnu za to, že jste se rozhodli udělat něco pro sebe si můžete dopřát luxusní wellness, který máte od nás jako dárekworkshopu.
JENOM SI POSPĚŠTE KAPACITA SÁLU JE POUZE 11 LIDÍ A  JIŽ SE PLNÍ.
Těšíme se společně na Vás.
S láskou
Je průvodkyní sebelásky, certifikovanou lektorkou meditačních cvičení a vnitřních technik pro nalezení rovnováhy mezi tělem a duší. Skrze vědomé dýchání, meditace a osvědčené techniky, vede s láskou klienty do prožitků, kde se napojují sami na sebe, aby uzdravili svou duši a tvořili život v radosti a hojnosti. Jejím příběhem se inspirujte zde Ze závislé partnerky průvodkyní sebelásky . Marky je autorka transformativního online eBooku Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se , díky kterému již inspirovala spoustu lidí, jak se uzdravit, osvobodit a být tvůrcem svého života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • NAJDI ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY

    Všechno zlé co se nám děje, nás nějakým způsobem probouzí. Všichni do jednoho máme právo žít život o jakém sníme. Musíme se však naučit dělat nové věci, opustit ty staré, vyléčit si své bolesti a hlavně si věřit. Někdy potřebujeme trochu popostrčit, dodat odvahu nebo nasměrovat na správnou cestu. A proto vás chci inspirovat, aby se i Vám mohli dít zázraky.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku.