Poznej sám sebe díky vztahu

Máte partnera, ale uvnitř sebe víte, že to není partner pro vás? Vnímáte, že se k sobě nehodíte, že máte neustále nějaký problém, konflikt, že si vás partner neváží, že vás nerespektuje nebo vám dělá něco co už je přes vaše hranice, ale vy od něj neumíte odejít ? Nebo jste spolu už pouze ze zvyku ? Nevíte co máte dělat ? Protože ho máte stále rádi ?

Uklidním vás.

Lásku svého života si můžeme vybrat, ale nejdříve potřebujeme poznat sami sebe a proto pokud je to třeba, potkáme partnera duše – dvojplamen – nebo karmického partnera.

Je to partner, který nám je osudem souzený. Člověk, který nenechá stát kámen na kameni a to je jeho úkol. Přijde bez varování a my mu podlehneme a někdy se tomu můžeme i bránit. Je naší přátelskou duší přesto, že to tak časem vůbec nevypadá. Má nás hodně naučit a proto je to tak moc bolestivé a kolikrát nás to nepustí několik let. Často za tím jsou podvědomé a nefunkční vzorce chování našich rodičů, které nás přivedli k tomuhle partnerovi, abychom je poznali, zpracovali a změnili.

Odzrcadlí nám všechny naše stíny, prohřešky, neduhy, bolesti a traumata, vše na čem máme zapracovat nebo si pouze uvědomit, že to máme. Bude nás vytáčet do bezvědomí, dělat „naschvály“, rozčilovat nás, poukazovat na nás, vyčítat, obviňovat, manipulovat, „trápit“, utíkat nám, vracet se a stále dokola. Bude to trvat tak dlouho, dokud to budeme potřebovat. Je třeba si uvědomit, že to co nám ukazuje je v nás. Jsou to naše vzorce, naše problémy.

Až tehdy, kdy přestaneme hledat viníka u partnera, přestaneme útočit, obhajovat se a dáme sebe na první místo. Až tehdy, když to pustíme, necháme být a dáme mu svobodu. Až tehdy pochopíme, že jsme dali svobodu vlastně především sami sobě. Nádech a výdech jen meditovat, jen být.

Je to bod, který potřebujeme zažít a prožít, jinak by se nic nestalo. Je to chvíle, kdy se máme zastavit a začít pracovat na sebelásce. Odpustit sobě i jemu i všem, kteří se podíleli na tom, že jsme tam kde jsme, třeba našim rodičům. Někdy je to moc těžké a spoustu z nás to neumí. Protože máme v sobě velké bolesti a traumata z dětství. Dovolme si přijmout, že všechno se děje jak má a je to v pořádku. Partner byl naším učitelem i žákem a my mu také. Objevujme postupně to, kým jsme. Proč jsme tady přišli, po čem opravdu toužíme, co je naším úkolem a posláním.

Někdo, místo duchovního partnera přijde o někoho hodně blízkého, někdo má havárii nebo bouračku, někdo zažije šikanu nebo něco moc špatného. Vždy jsou to chvíle, které naším životem doslova zatřesou tak moc, že se změníme.

Je to transformace duše, která k životu patří. Bez ní bychom se nezměnili a my potřebujeme růst.

Sebeláska je objevování svého nitra. Sebelásku se postupně máme naučit. Přijmout se i s naší temnou stránkou, milovat, věřit si, být nejlepší verzí sebe sama. Neubližovat sobě ani ostatním, nenadávat, nesoudit, nedávat si něco za vinu. Odevzdat to bohu, vesmíru. Ten nejlépe ví co má udělat.

Ten kdo miluje sebe dokáže milovat i ostatní. Musíme se díky vztahu s druhými lépe poznat.

Zjistit co v životě chceme a kde máme své hranice. V tu chvíli se totiž přestaneme bát, nesnažíme se nikomu zavděčit, nedáváme svou energii ostatním, kteří si ji nezaslouží. Známe svou cenu a víme kdo jsme a co si zasloužíme. Už nemáme potřebu ostatní měnit, kritizovat a kecat jim do života. Chápeme, že každý je individualita a každý to má nastavené jinak. Pak teprve může přijít ten, kterého nebo kterou jsme si vysnili.

Jak odejít z nefunkčního vztahu, uzdravit svá zranění a osvobodit se, popisuji krůček po krůčku ve svém eBooku Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se.

Sebeláska otevírá naše srdce a dělá svět krásnější

 

S láskou

 

Je průvodkyní sebelásky, certifikovanou lektorkou meditačních cvičení a vnitřních technik pro nalezení rovnováhy mezi tělem a duší. Skrze vědomé dýchání, meditace a osvědčené techniky, vede s láskou klienty do prožitků, kde se napojují sami na sebe, aby uzdravili svou duši a tvořili život v radosti a hojnosti. Jejím příběhem se inspirujte zde Ze závislé partnerky průvodkyní sebelásky . Marky je autorka transformativního online eBooku Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se , díky kterému již inspirovala spoustu lidí, jak se uzdravit, osvobodit a být tvůrcem svého života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • NAJDI ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY

    Všechno zlé co se nám děje, nás nějakým způsobem probouzí. Všichni do jednoho máme právo žít život o jakém sníme. Musíme se však naučit dělat nové věci, opustit ty staré, vyléčit si své bolesti a hlavně si věřit. Někdy potřebujeme trochu popostrčit, dodat odvahu nebo nasměrovat na správnou cestu. A proto vás chci inspirovat, aby se i Vám mohli dít zázraky.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku.