Probuďte své 3 oko

Chtěla bych Vás inspirovat a podělit se s vámi o svůj zážitek.

Absolvovala jsem kurz Mudr. Moniky Sičové a osvícené mistryně Ma Ananda Sarita. Tyto úžasné ženy pomáhají proniknout do jemnohmotného světa. Ukazují lidem cestu, jak otevřít své třetí oko. Naučila jsem se zde vysoce účinné techniky, které mi umožnili rozvoj jasnovidných a intuitivních schopností a ukazují mi směr v mém životě, kterým se mám vydat.

V tomto kurzu jsem se dověděla, jak používat své třetí oko v každodenním životě. Získala schopnost rozlišit mezi hlasem, rozumem a opravdovou intuicí. Harmonizovala si nejen 6 čakru, ale i všechna nižší centra. Naučila se ovládat, jak dospět ke správnému rozhodnutí. Získala vědění, které přesahují logiku a informace na zcela jiné úrovni, než je rozum. Napojila se na zdroj moudrosti a Universa, ke kterému mi pomohl i jeden nedávný šamanský zážitek na jedinečném Healing Festivalu, který tuto techniku ještě prohloubil a utvrdil mě v tom, že už jsem napojena na zdroj.

Dokázala jsem si aktivovat své duchovní a léčitelské schopnosti a zároveň zůstala uzemněná a jistá ve svém středu

Třetí oko, aneb jak jej probudit a co vám to přinese ?

Jasnovidectví, telepatii, intuici, či čtení myšlenek. U každého to může být jinak, ale těchto schopností, které jsou podle názorů některých lidí nadpřirozené, může dosáhnout pravidelnou praxí každá z nás.

Jsou to techniky,  o kterých se v této době moc nemluví, ale kdysi to bylo úplně přirozené. Děti se učili tyto schopnosti od útlého dětství a předávali si je z generace na generaci. Kromě smyslů, kterými vnímáme náš svět, disponuje naše tělo orgánem, o kterém spoustu lidí ani neví a je to právě třetí oko neboli Šišinka mozková, která nám otevírá bránu k vyššímu vědomí a dovoluje nám nahlédnout do nadpozemských světů, které jsou běžným očím skryty, jak píše Mudr. Monika Sičová na svých stránkách.

Lidé, kteří dokáží pozorovat svět třetím okem, získávají schopnost intuice, porozumění myšlenkám a pocitům jiných lidí a dokonce i schopnost vidět věci, které teprve nastanou.

Pokud vás zajímají bližší informace můžete si poslechnout i –  video na otevření 3 oka .

Je průvodkyní sebelásky, certifikovanou lektorkou meditačních cvičení a vnitřních technik pro nalezení rovnováhy mezi tělem a duší. Skrze vědomé dýchání, meditace a osvědčené techniky, vede s láskou klienty do prožitků, kde se napojují sami na sebe, aby uzdravili svou duši a tvořili život v radosti a hojnosti. Jejím příběhem se inspirujte zde Ze závislé partnerky průvodkyní sebelásky . Marky je autorka transformativního online eBooku Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se , díky kterému již inspirovala spoustu lidí, jak se uzdravit, osvobodit a být tvůrcem svého života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • NAJDI ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY

    Všechno zlé co se nám děje, nás nějakým způsobem probouzí. Všichni do jednoho máme právo žít život o jakém sníme. Musíme se však naučit dělat nové věci, opustit ty staré, vyléčit si své bolesti a hlavně si věřit. Někdy potřebujeme trochu popostrčit, dodat odvahu nebo nasměrovat na správnou cestu. A proto vás chci inspirovat, aby se i Vám mohli dít zázraky.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku.