Proč jsem se rozhodla psát blog?

Jak to všechno začalo

Můj příběh se začal odehrával v malé vesničce, nedaleko malebného městečka Šumperk v Jeseníkách.  V mých 3 letech se rodiče rozvedli. Mamka si časem našla nového partnera. Přestěhovali jsme se s ním do Ostravy a tam se formoval můj život. Žila jsem se s mamkou a svým nevlastním otcem, který měl velký zdravotní hendikep.

Nechápala jsem tehdy, co všechno můj otčím prožívá a brala si vše osobně. Viděla jsem pouze jeho reakci na mě, která byla velmi bolestivá. Připadala jsem si jako Popelka. Cítila se nemilována, nepochopená, zraněná. Ale i Popelka našla svého prince a všechno zlé co prožívala, se jí nakonec v dobré obrátilo. Říká se, že „Všechno zlé je k něčemu dobré“. A to co se nám děje, má pro nás mnohem hlubší význam, než jaký si vůbec dovedeme představit.

Řekla jsem si tehdy, že budu dělat ve svém životě všechno pro to, abych byla šťastná a budu si plnit své sny.

Jako malá jsem si přála být zpěvačkou a herečkou. A to si také v dospělosti splnila. Zjistila jsem, že si tvoříme život podle toho na co myslíme. Postupem času jsem se naučila myslet na to co chci, na místo toho co nechci.

Má velká změna začala prvním online kurzem „Transformuj svůj život za 21 dní“, kde jsem si vytvořila nástěnku vizí. Jako první na ni umístila obrázek zpěvačky s kapelou. Netrvalo to snad ani 14 dní a potkala jsem na jedné pracovní schůzce zpěvačku, která mi dala kontakt na jednoho kapelníka. Během pár dní jsem byla přijata do jeho kapely.

Po nějaké době jsem dostala tip na jiného kapelníka, který se mi stal osudovým. Byl to můj dvojplamen, se kterým jsme si odzrcadlili spoustu našich vnitřních zranění a vzorců chování.  Prožili společně 5 let a oba se hodně posunuli. Časem se naše cesty rozešli a já si přivolala kapelu, která mi vyhovovala po všech stránkách.

 

Přála jsem si hrát ve filmu nebo reklamě.

Jednoho krásného letního dne jsem šla kolem lavičky. Byla na ní reklama jedné hezké slečny. V tom jsem si pomyslela: „To by bylo super, být také na bilbordu“. Za necelé 3 měsíce jsem dostala jednu z hlavních rolí v jedné reklamě na tiskárny.  Reklama měla být také na billboardech po celé Ostravě Moravskoslezském kraji. Splnil se mi další sen. Fotka sice nesplňovala mé očekávání krásné slečny z plakátu, ale naučilo mě to přát si více konkrétněji.

Má přání se děla jako na počkání.

Proto je velmi důležité si uvědomovat své myšlenky, protože neustále vysíláte svá „přání“ do vesmíru.  Už tehdy jsem věděla, že můj život má pro mě nějaký vyšší účel. Cítila jsem, že po ukončení dvojplamenného vztahu se můj život transformoval. Přála si pomáhat těm, kteří to také potřebují.

V té největší bolesti jsem natočila mé první video, viz níže na YouTube Marky Dvojplamen, kde jsem ukázala světu svou bolest a otevřela své srdce.

Toto video mi ukázalo velkou zpětnou vazbu a přilákalo tak spoustu duší, kteří si procházeli něčím podobným. Byla to obrovská úleva vědět, že v tom nejsem sama. Cítila jsem velkou podporu a vděčnost. Sdílela jsem s vámi svůj příběh a za tu dobu pomohla nejednomu z vás. Založila svou FB stránku Marky Dvojplamen – cesta sebelásky a duše. Prošla jsem si různými kurzy, online semináři, různými technikami, které nyní učím.

Nyní se společně učíme odpouštět naším rodičům, partnerům, transformovat vnitřní dítě, ženu i muže, pracujeme na sebelásce, přijetí, na správném dýchání.

 

Většinu psychických bolestí, které prožíváme pramení z  neprojevených a nevyléčených emocí. Tato emocionální zátěž narušuje naše životy a způsobuje různé zdravotní a psychické problémy. 

Vědomé dýchání nás přivádí do hlubší úrovně našeho bytí. Můžeme opustit naši minulost, budoucnost a přenést se do přítomného okamžiku. Zlepšit si své zdraví na všech úrovních. Nejdříve však musíme vyčistit emocionální náboj a naprogramování našeho těla. To lze provést bez jediného slova, pouhým dýcháním.

 

Mohu vám ukázat cestu k nalezení vnitřního klidu, míru, porozumění a pochopení. Každý tyto dary nosíme hluboko v sobě, akorát je neumíme používat. Díky technikám, které jsem se ve své praxi naučila, můžete pohlédnout do vás samotných. Najít a uzdravit svá zranění. Poznat své poslání a uzdravit svou duši. Tyto techniky naleznete také v mém eBooku Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se.

 

Mé první video na Youtube:

Je průvodkyní sebelásky, certifikovanou lektorkou meditačních cvičení a vnitřních technik pro nalezení rovnováhy mezi tělem a duší. Skrze vědomé dýchání, meditace a osvědčené techniky, vede s láskou klienty do prožitků, kde se napojují sami na sebe, aby uzdravili svou duši a tvořili život v radosti a hojnosti. Jejím příběhem se inspirujte zde Ze závislé partnerky průvodkyní sebelásky . Marky je autorka transformativního online eBooku Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se , díky kterému již inspirovala spoustu lidí, jak se uzdravit, osvobodit a být tvůrcem svého života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • NAJDI ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY

    Všechno zlé co se nám děje, nás nějakým způsobem probouzí. Všichni do jednoho máme právo žít život o jakém sníme. Musíme se však naučit dělat nové věci, opustit ty staré, vyléčit si své bolesti a hlavně si věřit. Někdy potřebujeme trochu popostrčit, dodat odvahu nebo nasměrovat na správnou cestu. A proto vás chci inspirovat, aby se i Vám mohli dít zázraky.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku.