Rozchod – příležitost k růstu ?

A PROČ NE ?
Rozchod nebo rozvod je ten nejlepší způsob, jak na sobě pracovat.
Konečně máte čas sami na sebe, můžete dělat to co vás baví. Věnovat se svému tělu, svým koníčkům a přátelům. Získáte také čas vytáhnout všechny ty „sračky“, na povrch (omlouvám se za ten výraz 🙂 ).
Pokud jste totiž ve vztahu ani vás to nenapadne. Jste zaměstnaní partnerem, řešíte každodenní maličkosti a na sebe vám tak nějak nezbývá čas. Neřešíme totiž sebe, ale většinou toho druhého – partnera. Co nám dělá ? Odpovídá naším představám ? Pomáhá nám ? Jsme s ním šťastní ? Je to vztah o kterém jste snili ?
Také si někdy ve vztahu pokládáte takové nebo podobné otázky ?  Opravdu chcete zůstávat v takovém vztahu ?
A víte co se stane, když jste zůstali sami ?
Už tam není PARTNER. Už jste zůstali jenom vy. Musíte čelit všem svým stínům a problémům, které v sobě máte. Učíte se být sami se sebou. Už vám nikdo nic nevyčítá, nepoukazuje na vaše chyby. Najednou není nikdo, kdo by vás obejmul a dal vám lásku, zaplnil váš život radostí a štěstím. TEĎ SI S TÍM MUSÍTE PORADIT SAMI!
Proto je fantastický čas právě při rozchodu nebo rozvodu začít na sobě pracovat. Podívat se do hloubi své duše jaké zde máme programy? Jaké si přitahujeme partnery ? Jaké máme vlastnosti a kam míříme ? Jaký si představujeme život a jakého partnera vedle sebe ? Víme kdo jsme ? Nepřitahujeme pouze partnery, kteří nám „ubližují“ a se kterými máme nějaký  „problém“ ? Je třeba se na to podívat do hloubky. Jaký vztah jste viděli u svých rodičů ? Nepřipomíná vám to něco ? Pojďme se podívat,  jaké vzorce si ve vztazích zrcadlíte
Proč se nám stále dokola opakují ty stejné věci a není čas s tím něco udělat ? Možná je na čase poděkovat partnerovi, který nás opustil nebo my jeho za to, že máme možnost zase o stupínek porůst a být lepším člověkem.
Každý člověk kterého potkáme je naším žákem nebo naším učitelem. Naše duše si tato setkání domluvila, již dávno předtím. Je dobře si to uvědomit. Naučme se to přijmout. Po nějaké době se na to budete dívat úplně jinak.
Díky velmi silné transformaci jsem se ze Závislé partnerky stala průvodkyní sebelásky a jsem vděčna za tuto cestu, bez které bych nebyla tím kým jsem.
Věřte mi, že jsem si procházela totálním dnem a temným údolím, kdy jsem si myslela, že se z toho opravdu zblázním. Skončila jsem v nemocnici po totálním kolapsu a selhání organismu.
Nedokázala jsem se od partnera odpoutat a stále ho „držela“. Byla jsem na něm závislá, byl jako moje droga, která mi škodila, ale čím více jsem ji neměla, tím více  jsem po ní toužila. Napsala jsem o tom i příběh formou eBooku, zdarma si ho můžete stáhnout zde.
S láskou
Je průvodkyní sebelásky, certifikovanou lektorkou meditačních cvičení a vnitřních technik pro nalezení rovnováhy mezi tělem a duší. Skrze vědomé dýchání, meditace a osvědčené techniky, vede s láskou klienty do prožitků, kde se napojují sami na sebe, aby uzdravili svou duši a tvořili život v radosti a hojnosti. Jejím příběhem se inspirujte zde Ze závislé partnerky průvodkyní sebelásky . Marky je autorka transformativního online eBooku Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se , díky kterému již inspirovala spoustu lidí, jak se uzdravit, osvobodit a být tvůrcem svého života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • NAJDI ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY

    Všechno zlé co se nám děje, nás nějakým způsobem probouzí. Všichni do jednoho máme právo žít život o jakém sníme. Musíme se však naučit dělat nové věci, opustit ty staré, vyléčit si své bolesti a hlavně si věřit. Někdy potřebujeme trochu popostrčit, dodat odvahu nebo nasměrovat na správnou cestu. A proto vás chci inspirovat, aby se i Vám mohli dít zázraky.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku.