Sebeláska a sebeúcta

Setkala jsem s jednou moc milou ženou. Byla velmi krásná. Mluvila jemně a potichu. Velké modré oči, jemná pleť a blond vlasy podtrhovaly její půvab. Její štíhlý pas, pevné boky, malý zadeček a křivky jejího těla vzbuzovali u procházejících mužů na ulici velký zájem. Skoro každý procházející muž se za ní otočil.
 
Nešlo si nevšimnou, že tato žena vzbuzovala zájem také u druhého pohlaví. Tam to však s těmi signály už vypadalo jinak. U některých mohla vzbuzovat závist a u jiných nenávist. Podle toho jak byly dané dámy na tom  se svou sebeláskou a sebehodnotou.
 
Člověk by si řekl, že tato atraktivní žena, která vzbuzuje tak velký zájem, nemá žádný problém se svou sebeláskou, sebeúctou a přijetím. OPAK BYL PRAVDOU!
 
Tato žena měla velké trápení ohledně svého muže. Již druhým rokem ji zanedbával. Nedával ji pozornost. Nebyl tu pro ni. Neměl na ni čas. Pořád se vymlouval na svou práci. Na dovolenou jezdil s kamarády a když konečně někam vyrazili, tak si jí nevšímal. S ničím ji nepomáhal. Stále jí vyčítal, že všechno moc řeší a jí zůstaly oči pro pláč.
 
Ona se však snažila ze všech sil. Nechtěla vztah ukončit a tak šla ještě více pod sebe. Zkoušela to ze všech stran.
Začala mu tedy nadbíhat. Vařila mu samé vybrané jídla. Čekala každý večer s večeří, až se její milovaný vrátí domů z jednání nebo ze schůzek s údajnými kamarády. Kupovala mu dárky, aby mu udělala radost. On ji však dárky nekupoval, přesto že by mohl, protože je bohatý podnikatel. Psala mu dobré ráno miláčku, když byl na služebních cestách a mnohdy se nedočkala ani odpovědi.
Řekli byste, že jejich vztah byl v troskách, ale ona to nechtěla vidět.
Měla klapky na očích. Byla ochotná udělat cokoliv, aby se mu zavděčila a aby ji dal svou pozornost zpět. Stále neměla dost. Nedokázala od něj odejít a nechávala po sobě šlapat. Její sebehodnota i sebeúcta byla na bodě mrazu.  Dokonce se u ní už začaly vyskytovat i zdravotní potíže v podobě depresí a úzkostí. Tato milá dívenka byla bez duše. Její krásné tělo chátralo a ona u mě hledala pomoc. Nedokázala to sama. 
Někdy však musíme udělat pravý opak toho, co chceme. Na místo pozornosti našemu milovanému, musíme dát pozornost sobě!
Kde je ta krásná a sebevědomá žena ? Je tam uvnitř ještě ? Nebo dala svou sílu a moc partnerovi ? Opravdu dovolila, aby s ní takto někdo  jednal? Přestala si snad sama sebe vážit ? A jak si ji má vážit on, když ona sama to nedělá ? Když upírá veškerou pozornost jen na něj ? Když se stala kuchyňským spotřebičem, který tam pro něj neustále je ?
Doporučila jsem ji  tedy 21 denní transformační program .
Název tohoto programu (pracovního eBooku) je, Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se. Původně byl totiž vytvořen především pro páry, které se rozcházejí. Rozchodu je však věnována pouze první lekce o přijmutí. Tyto techniky jsou však poskládané tak, aby jste zase našli sami sebe. Můžete je tedy použít i pokud se nechcete rozejít. Pokud jste se nějak ve vašem vztahu ztratili a hledáte zpátky sami sebe. Pokud potřebujete nějakou berličku o kterou se budete moct opřít abyste na to nebyli sami.  Která vám ukáže cestu do vašeho středu. Do vašeho srdce, do vaší duše a k vám samotným.
Díky těmto osvědčeným technikám jsem se stala Ze závislé partnerky průvodkyní sebelásky. Popisuji svůj  nelehký příběh, díky kterému nyní pomáhám i ostatním lidem. Můžete si ho zdarma stáhnout kliknutím na daný odkaz.
Určitě jste zvědaví jak dopadla výše popisovaná mladá dáma po absolvování mého 21 denního pracovního ebooku.
S jejím dovolením přikládám recenzi:
Milá Markétko, opravdu Ti děkuji z celého srdce za tvůj úžasný ebook.
Když jsem ho poprvé četla, plakala jsem. Šlo ze mě tolik bolesti. Muselo to jít ven. Druhý den jsem znovu plakala. Nešlo to zastavit a tak se můj kurz trochu protáhnul, protože jsem nebyla schopna situaci přijmout a pokračovat v něm. Když jsem však pracovala s technikou zrcadla a s technikou uzdravení vnitřního dítěte, tak to byl pro mě velmi osvobozující pocit.
Uvědomila jsem si spoustu programů z dětství, které se pojí s mou nedůvěrou a  neláskou k sobě samé. Tyto techniky od té doby pravidelně praktikuji a velmi mi pomohli. Začala jsem jak doporučuješ dávat pozornost sama sobě a přestala ji dávat svému manželovi. A přestav si, že se asi po 14ti dnech začal znovu o mě zajímat. Přestala jsem ho tolik řešit a začala chodit ven s kamarádkami, navštívila kadeřníka, začala chodit s kamarádkou běhat a můj manžel je jako vyměněný. Jako by měl strach, že mám milence 🙂 Začal mě zvát na večeře a kupovat mi dárky. Moc děkuji za tvou práci a vřele všem doporučuji, bez tebe bych to asi nezvládla.
M.
Můžete vyzkoušet jednu z mých sebeláskových technik,
S láskou
Je průvodkyní sebelásky, certifikovanou lektorkou meditačních cvičení a vnitřních technik pro nalezení rovnováhy mezi tělem a duší. Skrze vědomé dýchání, meditace a osvědčené techniky, vede s láskou klienty do prožitků, kde se napojují sami na sebe, aby uzdravili svou duši a tvořili život v radosti a hojnosti. Jejím příběhem se inspirujte zde Ze závislé partnerky průvodkyní sebelásky . Marky je autorka transformativního online eBooku Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se , díky kterému již inspirovala spoustu lidí, jak se uzdravit, osvobodit a být tvůrcem svého života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • NAJDI ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY

    Všechno zlé co se nám děje, nás nějakým způsobem probouzí. Všichni do jednoho máme právo žít život o jakém sníme. Musíme se však naučit dělat nové věci, opustit ty staré, vyléčit si své bolesti a hlavně si věřit. Někdy potřebujeme trochu popostrčit, dodat odvahu nebo nasměrovat na správnou cestu. A proto vás chci inspirovat, aby se i Vám mohli dít zázraky.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku.