Vesmírné objednávky aneb jak si správně přát.

Vesmírná objednávka

Stalo se to z nenadání. Dne 3.11.2022 jsem se po 15ti letech potkala v Ostravě s mou dlouholetou kamarádkou a fotografkou Lucie B, Photographer & Makeup Artist, která se vrátila z Malty.
Nedávno jsem vyslala přání do vesmíru, aby mi někdo nabídl focení. Což se mi prostřednictvím Lucky splnilo.
Lucie nafotila několik mých fotek v přírodě. Tyto budu postupně zveřejňovat na těchto stránkách. Zmínila se, že večer půjde na koncert Adama Ďurici v Garage Clubu v Ostravě Martinově. Věděla jsem, že tam musím být. Před odchodem na koncert jsem poslouchala podcast Sandry Pogodové na téma Vesmírné objednávky a tak jsem vyslala druhé přání.
V tu chvíli jsem vůbec netušila, co všechno se může ten večer ještě odehrát.  Těšila jsem se, neboť jsem dlouho nikde ve společnosti nebyla.
Dorazili jsme do klubu Garage. Objednaly si pití a napadlo nás, že bychom mohly udělat několik koncertních záběrů. Protože jsem „slušná“ holka a „dobře“ vychovaná, šla jsem se raději zeptat pana Marcela Woodmena, majitele clubu, zda-li je to možné. Ten kupodivu souhlasil.
Zapůjčila jsem si od Lucie fotoaparát a s jejím svolením jsem se pustila do práce.
Koncert zrovna začínal a já se vydala na pódium fotit. Měla jsem v podstatě volnou ruku. Pán z ochranky se na mě usmál a povolil focení okolo pódia.
Ocitla jsem se v roli fotoreportérky poprvé. Nafotila jsem zpěváky Michala Kindla a Adama Ďuricu a dohodla se s nimi, že nejpovedenější fotografie jim zašlu. Snažila jsem se udělat co nejlepší záběry.
Večer jsem se také seznámila s majitelem klubu a dostala se tak i do VIP zóny, kde jsem mohla sledovat báječný koncert přímo z hlediště. Podařilo se udělat i pár záběrů v zákulisí.
Byl to překrásný večer, na který jen tak dlouho nezapomenu. Vyslaná přání se splnila.
Pokud si chcete vyzkoušet jak si správně přát, podívejte se na mé video na Youtube Marky Dvojplamen, kde sdílím tento příběh. Můžete se také inspirovat v mém eBooku Ze závislé partnerky průvodkyně sebelásky , kde pracuji s vesmírnými objednávkami.
Chtěla bych vyprávět příběhy, které žiju a tím inspirovat i ostatní. Více fotek najdete na mém FB Marky Ariella Dvojplamen.
Děkuji vesmíre!
A co se splnilo vám? Taky si umíte přát?
S láskou
Je průvodkyní sebelásky, certifikovanou lektorkou meditačních cvičení a vnitřních technik pro nalezení rovnováhy mezi tělem a duší. Skrze vědomé dýchání, meditace a osvědčené techniky, vede s láskou klienty do prožitků, kde se napojují sami na sebe, aby uzdravili svou duši a tvořili život v radosti a hojnosti. Jejím příběhem se inspirujte zde Ze závislé partnerky průvodkyní sebelásky . Marky je autorka transformativního online eBooku Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se , díky kterému již inspirovala spoustu lidí, jak se uzdravit, osvobodit a být tvůrcem svého života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • NAJDI ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY

    Všechno zlé co se nám děje, nás nějakým způsobem probouzí. Všichni do jednoho máme právo žít život o jakém sníme. Musíme se však naučit dělat nové věci, opustit ty staré, vyléčit si své bolesti a hlavně si věřit. Někdy potřebujeme trochu popostrčit, dodat odvahu nebo nasměrovat na správnou cestu. A proto vás chci inspirovat, aby se i Vám mohli dít zázraky.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku.