Vystoupení z role oběti (foto před cca 20ti lety)

Zrovna jsem procházela své staré fotky před 22 lety.
Tehdy by mě absolutně nenapadlo, že budu průvodkyně sebelásky, budu provádět šamanské rituály a jiné služby a budu ostatním ukazovat cestu, jak se mít rád. Protože jsem s tím sama měla velký problém a styděla jsem se za sebe. Za svou postavu, za své oblečení i za své problémy 🙏.
Nikdy před tím bych takto svou fotku v plavkách nedala veřejně.
Byla jsem obyčejná holka z vesnice, která měla své trápení a komplexy. Tehdy v mých 20 letech jsem vypadala podstatně starší než dnes. Bylo mi dokonce jedním hodně blízkým člověkem řečeno, že ve 40ceti letech budu mít nejmíň 90 kilo. Což se díky bohu a hlavně díky mě nestalo.
Tehdy snad poprvé, jsem se rozhodla vzít život do svých rukou, aniž bych si to možná uvědomila.
Řekla jsem si, že čím budu starší, tím budu vypadat lépe a že nedovolím, aby se to co mi někdo řekl, stalo skutečností. Začala jsem se sebou něco dělat. Nyní vím, že i tento člověk, který mi předpovídal jak budu vypadat, měl svou velkou roli v mém životě.
Prošla jsem si dlouhou trnitou cestou. Plnou pádů, kopanců a nepochopení.
Spoustu lidí mi nevěřilo, že mohu v životě něčeho dosáhnout. Byla jsem spíše tichá a nenápadná šedá myška. Šprtka jak se mi říkávalo ve škole. Dokonce se mě spolužáci na střední škole pokoušeli šikanovat. Jedna spolužačka mi kopala do tašky se svačinou a s ostatními spolužáky se mi posmívali. Tehdy se ve mě něco zlomilo a postavila jsem se jí. Vytřela jsem s ní tabuli, která byla celá od mazu. Spolužáci nechápali, kde se to ve mě vzalo ani já ne. Pochopili, že se nedám a našli si jinou oběť. Časem jsme se s touto spolužačkou usmířily a staly se tak nejlepšími přítelkyněmi. Dodnes o mě říká, že jsem úplně někdo jiný, než mě kdysi znala.
Naučila jsem se za tu cestu, že to co ostatní soudí o vás, více vypovídá o nich samotných . Poznala jsem, že všechno zlé co se mi dělo, tu bylo pouze pro můj růst. Díky tomu beru i situace, které se mi zrovna nelíbí jako zkoušku, která mě má posílit nebo něco naučit.
Každý z nás může na sobě pracovat a změnit svůj život i tělo k lepšímu. Musíme si však začít opravdu věřit a nenechat se nikým a ničím odradit. Poslouchat tu tichou dušičku, která přesně ví jak to má být. Dokážeme zpracovat své nefunkční vzorce chování, své nastavení a přivolat si do života to po čem toužíme.
Děkuji za všechny pády a za všechny překážky, díky kterým jsem teď tím kým jsem.
S láskou Marky Dvojplamen
Je průvodkyní sebelásky, certifikovanou lektorkou meditačních cvičení a vnitřních technik pro nalezení rovnováhy mezi tělem a duší. Skrze vědomé dýchání, meditace a osvědčené techniky, vede s láskou klienty do prožitků, kde se napojují sami na sebe, aby uzdravili svou duši a tvořili život v radosti a hojnosti. Jejím příběhem se inspirujte zde Ze závislé partnerky průvodkyní sebelásky . Marky je autorka transformativního online eBooku Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se , díky kterému již inspirovala spoustu lidí, jak se uzdravit, osvobodit a být tvůrcem svého života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • NAJDI ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY

    Všechno zlé co se nám děje, nás nějakým způsobem probouzí. Všichni do jednoho máme právo žít život o jakém sníme. Musíme se však naučit dělat nové věci, opustit ty staré, vyléčit si své bolesti a hlavně si věřit. Někdy potřebujeme trochu popostrčit, dodat odvahu nebo nasměrovat na správnou cestu. A proto vás chci inspirovat, aby se i Vám mohli dít zázraky.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku.