Zázraky v našem životě se začnou dít, až když jim uvěříme

Doslova se mi změnil život. Z holky, která měla sama se sebou i s ostatními problém, se stala průvodkyně sebelásky. Nyní mám kolem sebe laskavé a milující lidi. Dělám práci, která mě baví a naplňuje. Žiju přítomným okamžikem a užívám si život plnými doušky. Pokud na mě také někdy přijde splín, už vím co mám udělat. A to je klíč ke klidnému a spokojenému životu.

„Jak je to vůbec možné?“, říkám si.

Za tu dobu se stalo spoustu věcí. Uvědomila jsem si, že nyní umím pracovat se svými emocemi. Umím přijímat i odpouštět. Naučila jsem se být tvůrcem své vlastní reality a odnaučila být obětí okolností. Každý tuto schopnost máme, ale málo kdo ví, jak s ní pracovat.

 

Většinou totiž za své bolesti a problémy obviňujeme druhé. Měli bychom se však naučit, že to co nám okolí zrcadlí, je pouze odraz nás samotných. Jen my máme klíč k tomu se osvobodit. Naším úkolem je uzdravit tyto vnitřní bolesti a zranění. A to zaměřením své pozornosti dovnitř, do našeho nitra. Přestat obviňovat kohokoliv z našeho „neštěstí“. Objevit v sobě nekonečnou moudrost a bezpodmínečnou lásku. Naplnit svůj život radostí. Přestat očekávat a lpět.

Pokud to uděláme, náš život dostane úplně jiný rozměr. Otevřou se nám obzory, o kterých jsme možná ani nesnilo. Začnou se v našem životě dít doslova zázraky.

 

Nemusíme se měnit, abychom byli šťastní. Musíme se naučit přijímat sami sebe, takoví jací jsme. Naučit se milovat a respektovat. Stát vždy při sobě a dovolit si to nejlepší.

Poznejte svá zranění. Pochopte, proč se ve vašem životě stále opakují ty stejné věci.

Můj celý příběh si můžete zdarma stáhnout zde: Ze závislé partnerky průvodkyně sebelásky 

Od Nového roku připravuji jednodenní semináře, kde se budeme tyto věci učit. Pro bližší info mě sledujte na mém FB nebo napište zprávu.

 

S láskou a úctou

 

 

 

Je průvodkyní sebelásky, certifikovanou lektorkou meditačních cvičení a vnitřních technik pro nalezení rovnováhy mezi tělem a duší. Skrze vědomé dýchání, meditace a osvědčené techniky, vede s láskou klienty do prožitků, kde se napojují sami na sebe, aby uzdravili svou duši a tvořili život v radosti a hojnosti. Jejím příběhem se inspirujte zde Ze závislé partnerky průvodkyní sebelásky . Marky je autorka transformativního online eBooku Jak překonat bolest z rozchodu a odpoutat se , díky kterému již inspirovala spoustu lidí, jak se uzdravit, osvobodit a být tvůrcem svého života.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • NAJDI ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY

    Všechno zlé co se nám děje, nás nějakým způsobem probouzí. Všichni do jednoho máme právo žít život o jakém sníme. Musíme se však naučit dělat nové věci, opustit ty staré, vyléčit si své bolesti a hlavně si věřit. Někdy potřebujeme trochu popostrčit, dodat odvahu nebo nasměrovat na správnou cestu. A proto vás chci inspirovat, aby se i Vám mohli dít zázraky.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku.